Ultra szybki internet Góra

Internet w Górze

Usługa NeoConnect skierowana jest do podmiotów z Góry oraz okolic, którzy pragną mieć dostęp do nowoczesnego łącza sieciowego. Super szybki internet oferowany przez sieć AirMAX nie posiada limitu danych, a więc każdy może cieszyć się w pełną swobodą ściągania danych bez ograniczeń. Klienci, którzy zdecydowali się na podpisanie umowy mogą sami zdecydować o jej długości oraz prędkości internetu. Do wyboru przygotowaliśmy kilka wariantów zawierających się w przedziale od 16 Mb do 300 Mb. Tani Internet Góra? Szybki Internet Góra? Tylko z siecią AirMAX! Internet NeoConnect to również bezpłatny hosting www, konto pocztowe oraz stały adres IP dla każdego klienta.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Góra bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Góra. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiągnięcie prędkości podobnych lub nawet większych od normalnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz zestawu korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych profitów w postaci: braku okablowania (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku tej technologii sieci kabli zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że naprawa przewodów może zająć sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Internet Fiber, bez problemu podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Interesującym rozwiązaniem także opcja Internetu prepaid, czyli bez umowy.

Internet PrePaid Góra - (internet bez umowy)

W ofercie firmy AirMAX znajduje się również internet bez umowy. Opcja Internet PrePaid Góra przeznaczona jest dla klientów, którzy nie potrzebują stałego dostępu do sieci. Dzięki naszej usłudze mogą Państwo korzystać z internetu bez żadnych zobowiązań przez tyle czasu, na jaki wykupili Państwo abonament. W tabelce poniżej znajduje się dokładny cennik oraz oferowane przedziały czasowe. Czas aktywacji usługi Internet PrePaid jest bardzo krótki i polega jedynie na synchronizacji naszych serwerów z Państwa linią telefoniczną oraz routerem. Internet PrePaid Góra - surfuj tyle ile zapłacisz!

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Góra - zasięg

Nigdy dotąd Góra nie miała tak dobrej oferty dostępu do internetu jak dzisiaj. Sieć AirMAX oferuje nie tylko nielimitowany dostęp do sieci ale również daje możliwość wypróbowania swoich usług zupełnie za darmo przez miesiąc! Nie czekaj! Zadzwoń do nas, zamów promocyjny pakiet i ciesz się darmowym internetem przez miesiąc. Po upływie czasu zdecyduj, która opcja najbardziej jest Ci potrzebna. Szybki i stabilny internet oferowany przez sieć Airmax to rozwiązanie idealne dla firmy i profesjonalistów.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Góra, oraz następujące miejscowości:

Borszyn Mały, Chróścina, Glinka, Gola Górowska, Góra, Jastrzębia, Kłoda Górowska, Radosław, Rogów Górowski, Sławęcice, Stara Góra, Strumienna, Świerczów, Witoszyce, Włodków,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Klienci wybierają nasze usługi!

Klienci są dla nas wyznacznikiem wszystkich działań. Dlatego zależy nam, żeby czas spędzony z nami był dla nich interesujący. Zależy nam, aby tworzone usługi gwarantowały doskonałą rozrywkę, a nasza obsługa była zawsze przyjazna, empatyczna i kompetentna. Wielką satysfakcję daje nam fakt, że zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi widzą i doceniają nasze wysiłki oraz polecają nas i nasze usługi bliskim osobom. I możemy to udowodnić! Wasze opinie są dla nas najbardziej wiarygodną informacją zwrotną i najmocniejszą motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - najcenniejszą wizytówką firmy. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że każda, otrzymana uwaga jest przez nas traktowana poważnie, więc zostaje szczegółowo przeanalizowana i wykorzystana do dalszego zwiększania jakości usługi. Dziękujemy za polecenia i za zaufanie, którym darzycie nas - Airmax Internet - od tylu lat.

Telewizja internetowa na żywo + rozmaite usługi multimedialne

Internet Airmax to także możliwość korzystania z innych serwisów multimedialnych, jak np. telewizja internetowa na żywo – dostępnych w różnych opcjach.

Internet i telewizję w jednym kupisz za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Proponowane pakiety obejmują różny zakres kanałów i różne dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed zawarciem transakcji uważnie sprawdzić warunki danego dostawcy usług multimedialnych. Powinny tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, długości współpracy, dostępnych w pakiecie kanałów, a także szczegóły dotyczące ewentualnej promocji.

Internet i telewizja Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także maksymalna stabilność usług, niespotykana w Internecie mobilnym.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. Facebooka i YouTuba, zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Uwaga – w celu uzyskiwania prędkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości router z portem 1 Gb/s albo szybszym.

Ultraszybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień transferem plików, możliwość oglądania filmów online w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W odróżnieniu od łącza na smartfonie, zyskujesz ultraszybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy niesprzyjającej pogody. Airmax Internet zapewnia dostęp do sieci faktycznie pozbawiony limitów. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz sportowcom oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na różnych urządzeniach jednocześnie. Nie musisz wyczekiwać na ładowanie stron czy wiecznie odświeżać transfer danych. Airmax to wspaniała opcja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla klientów biznesowych. Zapewnia swobodę korzystania z zasobów online w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z bardzo szybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Góra. Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie korzyści. Przetestuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w mieszkaniu lub w środowisku pracy przez miesiąc.

W przeciągu zaledwie kilku lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla człowieka czymś na tyle codziennym, że trudno dziś chociażby wyobrazić sobie naukę bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest łatwa komunikacja z całą kulą ziemską, transfer małych i dużych plików albo rozwijanie wiedzy. Technik połączenia z e-światem jest jednak parę, w tym także w miejscowości Góra. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb klienta oraz od zaprojektowanej infrastruktury sieciowej. Nierzadko osoby niezorientowane w sprawach technicznych, mają problem z dobraniem właściwego łącza oraz pozostają praktycznie nieświadome tego, jaka opcja sprosta ich niepowtarzalnym potrzebom. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax Internet umożliwia konsumentom i przedsiębiorcom szybki i efektywny dobór optymalnej technologii IT z uwzględnieniem określonej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Góra. Ponadto zyskasz możliwość porównania: prędkości Internetu, cenników, okresu trwania umowy oraz obowiązujących promocji u najpopularniejszych firm.

Internet Airmax to także możliwość korzystania z innych serwisów multimedialnych, jak np. telewizja internetowa na żywo – dostępnych w różnych opcjach.Nasza firma jest operatorem usług internetowych. Oferowane usługi realizujemy w miejscowości Góra. W ramach usługi zapewniamy symetryczny Internet światłowodowy o największej przepustowości, a także telewizję przez Internet oraz telefonię internetową. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane usługi internetowe były jak najprostsze w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy aktualizację oferty dla każdego klienta - bez kosztów. Możesz rozwiązać umowę w każdym momencie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodowego Internetu, zyskują bezpłatnie zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich pobieranie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na świecie. Nasi klienci zyskują w pakiecie również bezpłatny multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, mają dostęp do nieodpłatnych rozmów w sieci (wieczorami) oraz realizacji nieodpłatnych rozmów z innymi krajami.

Łącze symetryczne – co to takiego? Czy łącze symetryczne jest oferowane w miejscowości Góra?

Łącze symetryczne (albo Internet symetryczny) jest takim rodzajem łącza internetowego, w przypadku którego deklarowana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są identyczne. Praktycznie zawsze łącze symetryczne bazuje na technologii światłowodu. Dlatego można także spotkać się z nazwą ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Prosty przykład, oferta operatora to Internet symetryczny 300 Mb/s. Należy przez to rozumieć, że zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Wskazane w ofercie operatora wartości mogą okazać się w praktyce odrobinę inne, ale nie powinny być to istotne różnice. Z tego względu należy przed podjęciem decyzji koniecznie poznać warunki techniczne i zapisy w umowie.

Światłowód symetryczny to odpowiednie rozwiązanie dla internautów wysyłających bardzo dużo danych.

Łącze symetryczne (Airmax Internet) w miejscowości Góra dostarcza polska firma Airmax.

Światłowód dla gracza w miejscowości Góra

Typowa, rekomendowana prędkość łącza internetowego dla gry międzyplatformowej Fortnite, w którą może jednorazowo grać nawet kilkadziesiąt osób, to 10 Mbps dla pobierania danych i 1 Mbps dla wysyłania.

Oznacza to istotnie gorszą, konieczną szybkość niż posiada Internet AirMAX. Jednak im lepszy masz Internet, tym mniejsze ryzyko, że inni użytkownicy przeszkodzą Ci w graniu. Przykładowo już samo pobieranie plików, oglądanie Netflixa lub odbieranie poczty potrafi na krótko spowolnić łącza internetowe oraz negatywnie wpłynąć na czas reakcji. Poza innymi użytkownikami, zakłócenia płynności działania gier online można doznać przez aktualizacje systemu lub aplikacji na komputerze. Im szybsze łącze wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś lub ktoś zakłóci Twoją zabawę w sieci.

Internet dla gracza polskiego operatora AirMAX Internet gwarantuje nie tylko bardzo duże szybkości uploadu i downloadu danych, ale także bardzo niski ping. W AirMAX czas reakcji nie zależy od liczby graczy korzystających z sieci – tak, jak w przypadku sieci komórkowej i Internetu LTE.

Stabilne łącze bez okresów braku dostępności Internetu znacząco obniża ryzyko odłączenia od sieci w trakcie rywalizacji online. Oprócz do rozgrywek online, Internet AirMAX posłuży Ci do pracy, nauki, zakupów czy rozwijania innych pasji.

Jesteś mieszkańcem miejscowości Góra i poszukujesz naprawdę dobrej oferty Internetu światłowodowego w swoim mieście? Zamów Internet AirMAX i zapewnij sobie całodobowy dostęp do aktualności oraz różnych form rozrywki – kiedy tylko zapragniesz. Internet światłowodowy AirMAX to nowatorskie rozwiązanie. Stabilne łącze oraz prędkości sięgające nawet 1 Gb/s oznaczają całkowicie nową jakość na rynku Internetu światłowodowego w miejscowości Góra.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Drodzy Klienci z Góry i okolic! Sieć AirMAX dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi w pełni zaspokajały Państwa potrzeby. Nad bezpieczeństwem rozwiązań sieciowych czuwa sztab wykwalifikowanych pracowników, który jest zawsze do Państwa dyspozycji. Drogi Kliencie - wybierz sieć AirMAX, a przekonasz się, że świadczymy usługi najwyższej jakości.

Przeprowadź za darmo SPEED TEST i określ prędkość używanego Internetu.

Używasz Internetu w przestrzeni domowej bądź w biurze? Przeszkadza Ci każdorazowe czekanie na pełne załadowanie witryny? Nie możesz pobrać żadnego klipu? Zrób za darmo SPEED TEST i sprawdź, czy Twój ISP oferuje optymalną i co najważniejsze zgodną z ustaleniami prędkość downloadu i uploadu.

W aktualnej wersji masz także możliwość włączenia SPEED TEST dla wybranych komercyjnych VPN-ów na wszystkich kontynentach.

Ponadto zapewniamy Ci możliwość podzielenia się raportem z testu ze innymi ludźmi. Możesz także poznać statystyki wszystkich testów oraz pobrać plik z rezultatami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem prostego raportu z parametrami łącza.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 27

Ocena strony:
średnia: 4.7 / 5, głosów: 28

 

© 2022 Airmax.pl